Nowe mieszkania w Kiełczowie. Oferta firmy Opty-Dom.

Jaki jest Twój dom marzeń? Ile ma pokoi? Jaki metraż? Gdzie się znajduje? Jesteś pewny, że wiesz, czego chcesz? Kupno mieszkania to ważna decyzja. Rynek nieruchomości może Cię zaskoczyć, dlatego ważne, abyś podjął decyzję rozsądnie. Szukasz idealnego mieszkania we Wrocławiu? Nie szukaj. Zobacz, dlaczego warto wybrać mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie.

Dlaczego mieszkanie w Kiełczowie na Alei Lawendowej?

Aleja Lawendowa to piękne osiedle w podwrocławskim Kiełczowie. Nowoczesne i atrakcyjne budynki zostały stworzone z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających,  współczesnych ludzi. Podobają Ci się mieszkania z ogródkiem? Uwielbiasz Wrocław? Musisz wiedzieć, że mieszkania z ogródkiem we Wrocławiu nie dadzą Ci tyle przestrzeni i komfortu. Możesz stracić hałas, gwar i przytłaczająca infrastrukturę, ale zyskać ciszę, spokój i piękną okolicę. Co wolisz?

Kiełczów leży zaledwie 15 minut samochodem od centrum Wrocławia. Wygodna lokalizacja, zieleń wokół oraz brak zgiełku miasta zdecydowanie przemawiają na korzyść zamieszkania na Alei Lawendowej.

Zasługujesz na to, aby po ciężkim dniu pracy odpocząć na leżaku, pooddychać świeżym powietrzem i zapomnieć o głośnych samochodach, imprezowiczach czy syrenach alarmowych. Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów daje możliwość przeniesienia się w spokojne miejsce codziennie po pracy czy szkole, nie oddalając się zbyt daleko od Wrocławia. Nowoczesne mieszkania pod Wrocławiem w Alei Lawendowej umożliwiają odpoczynek, wyciszenie i odseparowanie od dynamicznej i głośnej metropolii, a jednocześnie szybki i łatwy dostęp do wszystkich wygód Wrocławia.

Troska o najwyższe standardy i komfort mieszkania z Opty-Dom

Mieszkania z ogródkiem w miejscowości Kiełczów to doskonała lokalizacja, jeśli chcesz mieszkać sam, ale to także idealny wybór dla rodzin z dziećmi. Mieszkania Kiełczów na Alei Lawendowej pokochają młodsze pokolenia oraz docenią starsze osoby.

Aktywni fizycznie z komfortowych warunkach i pięknych okolicznościach przyrody mogą uprawiać sporty na świeżym powietrzu, a osoby niepełnosprawne korzystać z wygodnej i dobrze zaplanowanej infrastruktury, która nie skazuje na stałe siedzenie w domu.

Luksusowe, nowoczesne mieszkania zostały zaprojektowane w trosce o każdy szczegół.

Opty-Dom projektując osiedle Aleja Lawendowa w miejscowości Kiełczów, miało na względzie potrzeby ludzi XXI w., w tym także potrzeby osób niepełnosprawnych, które często są marginalizowane. Koncepcja budynków jest przystosowana nawet dla osób poruszających się na wózku. Mieszkania z ogródkiem pod Wrocławiem, które doskonale sprawdzą się dla osób mniej aktywnych fizycznie to m.in. lokale na parterze z wejściem bezpośrednio z poziomu wejścia do klatki.

Mieszkania Kiełczów deweloper

Inwestycja Aleja Lawendowa to dwuetapowe przedsięwzięcie. I etap budowy zakończył się, a wszystkie mieszkania są już zajęte przez zadowolonych lokatorów. Drugi etap budowy mieszkań przez Opty-Dom zakłada pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej A,B,C,D,E z garażami. Nowe mieszkania w Kiełczowie to nowoczesne mieszkania z ogrodem, które są namiastką domu jednorodzinnego. Zarówno w dolnych, jak i górnych apartamentach będą wyprowadzone podłączenia do kominków, które nadają przytulny charakter mieszkaniom. Wszystkie mieszkania z ogródkiem pod Wrocławiem w miejscowości Kiełczów na Alei Lawendowej oddane są z Opty-Dom jako mieszkania w stanie deweloperskim. Zapewniamy nowoczesne kotły gazowe, grzejniki, osprzęt elektryczny oraz doprowadzenie instalacji światłowodu.

Kiełczów to miejsce, gdzie odetchniesz, spędzisz aktywnie czas, zaprosisz przyjaciół na piknik i będziesz się czuł bezpiecznie. Mała społeczność sprzyja rozwijaniu trwałych relacji, a piękne tereny zielone wokół Kiełczowa zachęcają do spacerów po łąkach, lasach czy polach. Dom pod Wrocławiem sprzyja relaksowi, a wypoczęty organizm umożliwia rozwój osobisty, ale także zawodowy.