Jak wybrać dekoracje?

W przypadku dekorowania mieszkania dobrze jest nadać mu odrobinę indywidualności. Dobrym sposobem by udało się to osiągnąć są różnorodne dodatki.  W tym artykule zaprezentujemy Państwu przegląd najciekawszych dodatków, umożliwiających stworzenie wyjątkowego wnętrza.

Ramki na zdjęcia

obrazkiObecnie ramki znowu stają się popularne. Osoby, które lubią robić zdjęcia, mogą w nie wstawiać fotografie przedstawiające bliskie osoby w rozmaitych momentach życia: na wakacjach, na weselach… Chętnie korzysta się również z ramek w formie samodzielnej ozdoby, wieszając na ścianie. Rozmaite formacje z ramek, które są puste w środku również wyglądają bardzo elegancko.

W zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć, możemy używać jednakowych lub różnych ramek. Możemy bawić się ich wielkością, kolorem, fakturą. Osiągając w ten sposób ciekawe i piękne wnętrza.

Lampy

lampaLampy mogą stać się elementem wystroju wnętrz, a nie tylko narzędziem do zapewniania w mieszkaniu odpowiedniej ilości światła. W przypadku lamp sufitowych możemy zakupić rozmaite dekoracyjne, długie lampy, możemy skorzystać z kolorowych żarówek, przyciemniaczy światła itp. Najbardziej dekoracyjne są zwykle lampki stolikowe, które ozdabiają często stoliki  nocne sypialni. Mogą one być stylizowane na eleganckie świeczniki, mieć formy rzeźb i atrakcyjnych figur geometrycznych. Takie lampki za dnia są świetną dekoracją, w nocy zaś stanowią źródło światła.

Świece

swieceCoraz popularniejsze stają się świece jako dekoracje. Szczególnie elegancko one wyglądają podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów, kiedy możemy zapalić świece i cieszyć się ich subtelnym i eleganckim blaskiem. Świece pomagają w budowaniu intymnego nastroju. Zachęcamy do wyboru świec zapachowych, ponieważ wtedy oprócz ich eleganckiego wyglądu możemy się cieszyć również pięknym zapachem.